Trzy spotkania integracyjne sianowskich seniorów

Trzy spotkania integracyjne sianowskich seniorów 4

Trzy spotkania integracyjne sianowskich seniorów

Uczestnicy projektu „Aktywna Akademia Seniora” w krótkim czasie trzykrotnie spotykali się podczas wyjazdów integracyjnych. Amfiteatr, teatr i wycieczka do Ustki to tylko element przedsięwzięcia wdrażanego rzez Stowarzyszenie Sianowska Akademia Seniora.

Projekt „Aktywna Akademia Seniora” wdrażany jest dzięki środkom pozyskanym z programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych  „Aktywni +” na lata 2021 – 2025. Umożliwiają one organizację zajęć dla 92 osób w wieku 60+. Jednym z elementów projektu są wyjścia i spotkania integracyjne, których w ostatnim czasie nie brakowało.

Seniorzy 22 lipca udali się na wycieczkę do Ustki. Następnego dnia wzięli udział w spektaklu „Letni gwiazdozbiór operowy” organizowany w koszalińskim Amfiteatrze. 28 lipca br. uczestniczyli w wydarzeniu „Kabaretowa 50-tka Tadeusza Drozda” w Teatrze Variete Muza. Okres wakacyjny sprzyja licznym spotkaniom, dlatego seniorzy planują już kolejną wycieczkę. Tym razem za kierunek obrano Łódź.

Aktywni+ logo

Tekst: Tomasz Tesmer

Foto: Regina Siłakowska

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

Zwyciestwa trampkarzy i oldbojow Victorii oraz pilkarzy KS Sieciemin 4 aktualności

Zwycięstwa trampkarzy i oldbojów Victorii oraz piłkarzy KS Sieciemin!

Zwycięstwo trampkarzy sianowskiej Victorii, z niepokonanymi w tym sezonie – Żakami Sławno, oldbojów Stowarzyszenia Victoria ...
więcej →
Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 17 aktualności

Ogłoszenie Burmistrza Gminy i Miasta Sianów z dnia 2 kwietnia 2024 r. o piątym naborze wniosków o zakwalifikowanie się do najmu lokalu mieszkalnego w budynkach mieszkalnych przy ul. Osadników Ziemi Sianowskiej w Sianowie, wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju (aktualizacja 16.04.2024 r.).

Burmistrz Gminy i Miasta Sianów, działając na podstawie § 3 ust. 1 Uchwały Nr LXV/476/2023 Rady Miejskiej ...
więcej →
Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 26 aktualności

Informacja o przydzielonych mieszkaniach

Publikujemy zestawienie wnioskodawców, którzy złożyli wnioski w okresie od dnia 8 kwietnia 2024 r. do ...
więcej →

Ułatwienia dostępu