Rozpoczęcie sezonu 2023/2024

W sobotę 12 sierpnia rozpoczynamy sezon 2023/2024. Pierwszym rywalem podopiecznych Marcina Lisztwana będzie AP Fenestra Kotwica Kołobrzeg- seniorzy.

Pierwszym rywalem będzie jedenasta drużyna poprzedniego sezonu Klasy Okręgowej grupy: 1. W poprzednim sezonie Kotwica rozegrała 30 spotkań, zdobywając 33 punkty. Wyniki te składają się z 10 zwycięstw, 3 remisów oraz 17 porażek, co pokazuje, że zespół nie obawia się wyzwań i potrafi walczyć, choć wyniki nie zawsze były dla nich korzystne.

Z pewnością starcie zapowiada się emocjonująco, a kibice obu drużyn nie mogą się doczekać, by zobaczyć swoje zespoły na boisku. Zapowiada się ciekawe spotkanie.

W trakcie przygotowań do nowego sezonu Victoria Sianów odniosła dwa zwycięstwa (3:2 z Olimpem Złocieniec oraz 3:0 z Wiekowianką Wiekowo) oraz poniosła dwie porażki (1:3 ze Startem Miastko i 3:5 z Zefirem Wyszewo).

Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie sianowska Victoria zajęła 7 miejsce w trzeciej grupie Klasy Okręgowej. W 30 spotkaniach Victoria zdobyła 44 punkty, a składają się na to 11 wygranych, 5 remisów oraz 12 porażek.

Spotkanie z Kotwicą odbędzie się w sobotę 12 sierpnia o godzinie 15:00 na sianowskim stadionie miejskim. Wstęp bezpłatny.

Tekst: Artur Rutkowski (victoriasianow.pl)

Grafika: Artur Rutkowski

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

Zwyciestwa trampkarzy i oldbojow Victorii oraz pilkarzy KS Sieciemin 4 aktualności

Zwycięstwa trampkarzy i oldbojów Victorii oraz piłkarzy KS Sieciemin!

Zwycięstwo trampkarzy sianowskiej Victorii, z niepokonanymi w tym sezonie – Żakami Sławno, oldbojów Stowarzyszenia Victoria ...
więcej →
Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 17 aktualności

Ogłoszenie Burmistrza Gminy i Miasta Sianów z dnia 2 kwietnia 2024 r. o piątym naborze wniosków o zakwalifikowanie się do najmu lokalu mieszkalnego w budynkach mieszkalnych przy ul. Osadników Ziemi Sianowskiej w Sianowie, wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju (aktualizacja 16.04.2024 r.).

Burmistrz Gminy i Miasta Sianów, działając na podstawie § 3 ust. 1 Uchwały Nr LXV/476/2023 Rady Miejskiej ...
więcej →
Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 26 aktualności

Informacja o przydzielonych mieszkaniach

Publikujemy zestawienie wnioskodawców, którzy złożyli wnioski w okresie od dnia 8 kwietnia 2024 r. do ...
więcej →

Ułatwienia dostępu