BUDŻET OBYWATELSKI – ROZPOCZĘCIE GŁOSOWANIA NA PROJEKTY

Już dziś tj. 28.11.2023 r. o godzinie 13:00 ruszyło głosowanie na projekty zakwalifikowane do Budżetu Obywatelskiego na 2024 rok. Każdy mieszkaniec Gminy i Miasta Sianów może oddać jeden głos na wybrany przez siebie projekt podczas głosowania elektronicznego. To czas, abyście Wy decydowali o tym, jak zostaną wydane środki publiczne. Zapraszamy do zapoznania się z projektami na stronie internetowej Gminy Sianów i oddania swojego głosu na wybrane zadanie. Jednocześnie przypominamy, że głosowanie trwa do 12 grudnia 2023r. To szansa, abyście Wy, mieszkańcy naszej społeczności, mieli bezpośredni wpływ na inwestycje i inicjatywy w naszym regionie. Wesprzyjcie projekty, które Waszym zdaniem przyczynią się do rozwoju naszej społeczności! A pomysłodawcom projektów życzymy jak najwięcej głosów. Powodzenia!

Oddaj swój głos tutaj: ZAGŁOSUJ

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 17 aktualności

Wysokości kaucji wnioskodawców, którym zostały przydzielone lokale mieszkalne – projekt “Mieszkanie dla Rozwoju)

Administrator budynków mieszkalnych wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju przy ul. Osadników Ziemi
więcej →
smiecinowe ogłoszenia

“Przypominamy o odbiorze gabarytów sprzed posesji w dniach 02.03.2024 r. oraz 09.03.2024 r. Poniżej szczegółowy podział.

Terminy: 02.03.2024 Miasto Sianów- zabudowa jednorodzinna i wielorodzinna, Skwierzynka, Węgorzewo Koszalińskie, Sieciemin, Trawica, Osieki ul.
więcej →
ogrod w chmurach1 kopia aktualności

“EkoOgrody w sianowskich placówkach”

Dzięki dotacji Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Szczecinie, wsparciu Gminy i Miasta Sianów oraz programom
więcej →

Ułatwienia dostępu