Czas na przegląd zapasów

Co zrobić, by nie popełnić błędów w gromadzeniu i przechowywaniu przetworów, które tak pieczołowicie przygotowaliśmy na zimę?

Pełne półki ze słoikami ogórków, dżemów i kompotów, do tego skrzynki z jabłkami  jak zwykle w dużej części pozostały nienaruszone. I co teraz?

Teraz proponujemy i przypominamy – nie warto pozostawiać tych „skarbów” na później, bo później będziemy z wielkim entuzjazmem wekować nowe zbiory.

Tym razem czekamy na Państwa w Sianowskiej Jadłodzielni, gdzie każdy produkt opakowany i opisany znajdzie swojego nabywcę.  Jadłodzielnia działa przez 7 dni w tygodniu. Dostęp do niej jest nieograniczony czasowo. Wystarczy zatrzymać się tuż obok i do przygotowanych sektorów włożyć żywność. Nasz adres: Sianów ul. Słowackiego 3a (budynek Przychodni Zdrowia od strony ul. Kopernika).

Tekst: zespół MGOPS

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 17 aktualności

Wysokości kaucji wnioskodawców, którym zostały przydzielone lokale mieszkalne – projekt “Mieszkanie dla Rozwoju)

Administrator budynków mieszkalnych wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju przy ul. Osadników Ziemi
więcej →
smiecinowe ogłoszenia

“Przypominamy o odbiorze gabarytów sprzed posesji w dniach 02.03.2024 r. oraz 09.03.2024 r. Poniżej szczegółowy podział.

Terminy: 02.03.2024 Miasto Sianów- zabudowa jednorodzinna i wielorodzinna, Skwierzynka, Węgorzewo Koszalińskie, Sieciemin, Trawica, Osieki ul.
więcej →
ogrod w chmurach1 kopia aktualności

“EkoOgrody w sianowskich placówkach”

Dzięki dotacji Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Szczecinie, wsparciu Gminy i Miasta Sianów oraz programom
więcej →

Ułatwienia dostępu