“Granty Strażackie” na rok 2024

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego, działając na podstawie uchwały numer 33/24 z dnia 10 stycznia 2024 roku, ogłosił nabór ofert na program “Granty Strażackie” na rok 2024. Ten program jest częścią szerszego zadania o nazwie “Animator życia społecznego na obszarach wiejskich – OSP”, które ma na celu wspieranie działalności Ochotniczych Straży Pożarnych.

Przedmiotem tego zadania są prace remontowe, modernizacyjne oraz konserwatorskie, które będą realizowane w obiektach należących do Ochotniczych Straży Pożarnych, jak również w ich bezpośrednim otoczeniu.

W ramach programu, każda jednostka OSP może otrzymać maksymalnie 20.000 złotych (dwadzieścia tysięcy złotych) dotacji. Łączny budżet przeznaczony na ten program to 1.000.000 złotych (jeden milion złotych).

Wszystkie zainteresowane jednostki OSP powinny składać swoje oferty za pośrednictwem platformy internetowej Witkac.pl. Nabór ofert trwa od 15 stycznia 2024 roku do 15 lutego 2024 roku, przy czym ostateczny termin składania ofert upływa tego dnia o godzinie 14:00.

Więcej informacji na temat naboru ofert na:

https://bip.rbip.wzp.pl/artykul/nabor-na-granty-strazackie-2024

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

sesja 1 aktualności

Informuje, że w dniu 28.05.2024  r. o godz. 13:00 odbędzie się II Sesja Rady Miejskiej w sali posiedzeń Urzędu Gminy i Miasta w Sianowie.

Link do transmisji sesji TUTAJ
więcej →
Oldboje Stowarzyszenia Victoria Sianów przed meczem z Oldbojami Tychowa aktualności

Kolejny dobry mecz w ich wykonaniu!

Trampkarzom sianowskiej Victorii – bo o nich mowa w tytule – przyszło rozegrać swoje weekendowe ...
więcej →
oplus 0 aktualności

ZOSTAŃ PRZYJACIELEM ZIEMI

Z okazji Dnia Ziemi, który przypada na 22 kwietnia, Urząd Gminy i Miasta w Sianowie ...
więcej →

Ułatwienia dostępu