“Granty Strażackie” na rok 2024

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego, działając na podstawie uchwały numer 33/24 z dnia 10 stycznia 2024 roku, ogłosił nabór ofert na program “Granty Strażackie” na rok 2024. Ten program jest częścią szerszego zadania o nazwie “Animator życia społecznego na obszarach wiejskich – OSP”, które ma na celu wspieranie działalności Ochotniczych Straży Pożarnych.

Przedmiotem tego zadania są prace remontowe, modernizacyjne oraz konserwatorskie, które będą realizowane w obiektach należących do Ochotniczych Straży Pożarnych, jak również w ich bezpośrednim otoczeniu.

W ramach programu, każda jednostka OSP może otrzymać maksymalnie 20.000 złotych (dwadzieścia tysięcy złotych) dotacji. Łączny budżet przeznaczony na ten program to 1.000.000 złotych (jeden milion złotych).

Wszystkie zainteresowane jednostki OSP powinny składać swoje oferty za pośrednictwem platformy internetowej Witkac.pl. Nabór ofert trwa od 15 stycznia 2024 roku do 15 lutego 2024 roku, przy czym ostateczny termin składania ofert upływa tego dnia o godzinie 14:00.

Więcej informacji na temat naboru ofert na:

https://bip.rbip.wzp.pl/artykul/nabor-na-granty-strazackie-2024

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 21 aktualności

Ogłoszenie Burmistrza Gminy i Miasta Sianów z dnia 5 lutego 2024 r. o czwartym naborze wniosków o zakwalifikowanie się do najmu lokalu mieszkalnego w budynkach mieszkalnych przy ul. Osadników Ziemi Sianowskiej w Sianowie, wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju (aktualizacja 22.02.2024 r.)

Burmistrz Gminy i Miasta Sianów, działając na podstawie § 3 ust. 1 Uchwały Nr LXV/476/2023 Rady Miejskiej
więcej →
Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 27 mieszkanie plus

Wysokość kaucji wnioskodawcom, którym zostały przydzielone lokale mieszkalne – program “Mieszkanie dla Rozwoju”

Administrator budynków mieszkalnych wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju przy ul. Osadników Ziemi
więcej →
Oldboje Stowarzyszenia Victoria Sianów na Turnieju w Koszalinie sport

O zwycięstwie zdecydował wynik bezpośredniego spotkania!

17 lutego 2024 r., oldboje Stowarzyszenia Victoria Sianów uczestniczyli w 1. Halowym Turnieju Piłki Nożnej
więcej →

Ułatwienia dostępu