Publikujemy listę wnioskodawców z podziałem na typy lokali

Zgodnie z treścią § 18 ust. 2 Uchwały Nr LXV/476/2023 Rady Miejskiej w Sianowie z dnia 25 maja 2023 roku w sprawie zasad naboru wniosków o zawarcie umowy najmu lokali mieszkalnych w budynkach mieszkalnych wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju, zmienionej Uchwałą Nr LXVIII/503/2023 Rady Miejskiej w Sianowie z dnia 27 lipca 2023 r. oraz Uchwałą Nr LXX/518/2023 Rady Miejskiej w Sianowie z dnia 28 września 2023 r. niniejszym publikujemy listę wnioskodawców, którzy złożyli wnioski w okresie od dnia 20 listopada do dnia 24 listopada 2023 r., z uwzględnieniem podziału na typy lokali mieszkalnych, uszeregowanych w kolejności od największej do najmniejszej liczby uzyskanych punktów.

Losowanie, które ma na celu przydział konkretnej lokalizacji mieszkania odbędzie się w środę 29 listopada 2023 r. o godzinie 9:00 w Urzędzie Gminy i Miasta w Sianowie (sala posiedzeń – pokój nr 3).

W losowaniu wezmą udział wnioskodawcy oznaczeni kolorem żółtym.

Wnioskodawcy oznaczeni kolorem zielonym nie wezmą udziału w losowaniu z uwagi, iż dostępny jest tylko jeden lokal danego typu.

Wnioskodawcom, którzy nie zostali oznaczeni żadnym kolorem, po losowaniu telefonicznie będą proponowane inne lokale, które swoją powierzchnią będą najbardziej zbliżone do wnioskowanego.

Adrian Lewandowski

Przewodniczący Komisji ds. przydziału mieszkań w budynkach mieszkalnych wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju przy ul. Osadników Ziemi Sianowskiej w Sianowie

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

woda aktualności

Taryfa na zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków na terenie gminy Sianów na okres 3 lat.

więcej →
Dni Ziemi Sianowskiej aktualności

Dni Ziemi Sianowskiej ..to już ten weekend

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Sianów i przyjaciół naszej gminy do wspólnego świętowania !!! ...
więcej →

Ogólnopolski Turniej Seniorów Badmintona „Zdążyć przed lotką” – relacja

W dniu 25 maja na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2, rozegrany został, po ...
więcej →

Ułatwienia dostępu