Świadczenia rodzinne – informacja o przyjmowanych wnioskach

Informujemy, że Dział Świadczeń Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sianowie od 1 lipca przyjmuje wnioski w sprawie ustalenia prawa do zasiłku rodzinnego i świadczeń z funduszu alimentacyjnego na nowy okres zasiłkowy 2023/2024.

Wnioski obecnie można składać tylko w wersji elektronicznej poprzez: bankowość elektroniczną, portal emp@tia lub PUE ZUS.

Od 1 sierpnia będzie można składać również wnioski w wersji papierowej w siedzibie Działu Świadczeń Miejsko–Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sianowie.

Więcej informacji na temat przyjmowanych wniosków i wypłaty świadczeń można uzyskać w siedzibie Działu Świadczeń Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sianowie ul. Słowackiego 3a w dniach: od poniedziałku – do środy w godzinach od 7:00 do 15:00, w czwartki od 7:00 do 16:00, w piątki od 7:00 – 14:00.  Kontakt:  tel. 94 30 670 38 lub 94 30 670 43 lub 94 30 670 44, adres email:mgops@sianow.pl

Tekst: zespół MGOPS

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

woda aktualności

Taryfa na zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków na terenie gminy Sianów na okres 3 lat.

więcej →
Dni Ziemi Sianowskiej aktualności

Dni Ziemi Sianowskiej ..to już ten weekend

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Sianów i przyjaciół naszej gminy do wspólnego świętowania !!! ...
więcej →

Ogólnopolski Turniej Seniorów Badmintona „Zdążyć przed lotką” – relacja

W dniu 25 maja na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2, rozegrany został, po ...
więcej →

Ułatwienia dostępu