Awans zawodniczki z UKS 96 Sucha Koszalińska na Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaczek w tenisie stołowym.

Turniej eliminacyjny na Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaków i Żaczek, który odbył się 1 kwietnia 2023 roku na hali sportowej w Stepnicy, obfitował w wiele emocji i pięknie rozegranych spotkań. Zawodnicy i zawodniczki z całego województwa zachodniopomorskiego walczyli o awans. Tenisistka z gminy Sianów, Dorota Plonder, nie miała sobie równych. Zdecydowanie wygrała wszystkie spotkania, zajmując I miejsce. Drugie miejsce zajęła Martyna Makowczyńska z UKS Chrobry Międzyzdroje także, uzyskując awans. Bardzo dobry start zanotowała Helena Gazicka, która zajęła VI. Naszą gminę reprezentowali także żacy: Adam Wroński oraz Kacper Kocoń obaj to zawodnicy z UKS 96 Sucha Koszalińska. Adam zajął 13. miejsce na 35 zawodników. Kacper, który jest jeszcze skrzatem, uplasował się na 25. miejscu. Gratulujemy i liczymy na kolejne sportowe emocje przy okazji zawodów, tym razem o randze mistrzowskiej.

Tekst: Daniela Gazicka

Zdjęcia: „Chillistudio”, D. Gazicka

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 17 aktualności

Wysokości kaucji wnioskodawców, którym zostały przydzielone lokale mieszkalne – projekt “Mieszkanie dla Rozwoju)

Administrator budynków mieszkalnych wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju przy ul. Osadników Ziemi
więcej →
smiecinowe ogłoszenia

“Przypominamy o odbiorze gabarytów sprzed posesji w dniach 02.03.2024 r. oraz 09.03.2024 r. Poniżej szczegółowy podział.

Terminy: 02.03.2024 Miasto Sianów- zabudowa jednorodzinna i wielorodzinna, Skwierzynka, Węgorzewo Koszalińskie, Sieciemin, Trawica, Osieki ul.
więcej →
ogrod w chmurach1 kopia aktualności

“EkoOgrody w sianowskich placówkach”

Dzięki dotacji Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Szczecinie, wsparciu Gminy i Miasta Sianów oraz programom
więcej →

Ułatwienia dostępu