Godzinna Sianowska Majówka

Już niedługo, bo 1 maja, odbędzie się niezwykłe wydarzenie na sianowskim stadionie – Godzinna Sianowska Majówka! To nie jest zwykły bieg na konkretny dystans, bo każdy uczestnik będzie miał dokładnie godzinę, czyli 60 minut, żeby przebiec jak najdłuższy odcinek po bieżni stadionu Miejskiego w Sianowie. To wyjątkowa okazja, by pokazać swoje siły i umiejętności biegowe, a jednocześnie poczuć niepowtarzalny klimat rywalizacji.

Bieg odbędzie się na bieżni sianowskiego stadionu, otaczającej dwa boiska. Każde okrążenie będzie miało długość 600 metrów. Zawodnicy będą mieli równo godzinę na pokonanie jak najdłuższego dystansu. Podczas biegu sędziowie będą mierzyć dystans każdego z uczestników, a po upływie godziny, dokładnie w momencie sygnału, każdy będzie musiał zatrzymać się, a sędzia dokona pomiaru od miejsca startu/mety.

To wyjątkowe wydarzenie gwarantuje dużo emocji i pozytywnych wrażeń. Bieganie na czas to prawdziwe wyzwanie, a gdy ma się do pokonania jak najdłuższy dystans w ciągu godziny, to staje się jeszcze bardziej intensywne i emocjonujące.

Dystans zależy tylko od Ciebie – pokaż, co potrafisz i ile jesteś w stanie przebiec w ciągu godziny!

Zapraszamy do wzięcia udziału w Sianowskiej Godzinnej Majówce, która startuje 1 maja 2023 roku o godzinie 11:00 na Sianowskim Stadionie Miejskim przy ulicy Strzeleckiej 11.

Zapisy: https://b4sportonline.pl/majowka_z_gmina_sianow/#

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

Zwyciestwa trampkarzy i oldbojow Victorii oraz pilkarzy KS Sieciemin 4 aktualności

Zwycięstwa trampkarzy i oldbojów Victorii oraz piłkarzy KS Sieciemin!

Zwycięstwo trampkarzy sianowskiej Victorii, z niepokonanymi w tym sezonie – Żakami Sławno, oldbojów Stowarzyszenia Victoria ...
więcej →
Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 17 aktualności

Ogłoszenie Burmistrza Gminy i Miasta Sianów z dnia 2 kwietnia 2024 r. o piątym naborze wniosków o zakwalifikowanie się do najmu lokalu mieszkalnego w budynkach mieszkalnych przy ul. Osadników Ziemi Sianowskiej w Sianowie, wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju (aktualizacja 16.04.2024 r.).

Burmistrz Gminy i Miasta Sianów, działając na podstawie § 3 ust. 1 Uchwały Nr LXV/476/2023 Rady Miejskiej ...
więcej →
Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 26 aktualności

Informacja o przydzielonych mieszkaniach

Publikujemy zestawienie wnioskodawców, którzy złożyli wnioski w okresie od dnia 8 kwietnia 2024 r. do ...
więcej →

Ułatwienia dostępu