Pierwsze miejsce zawodnika z gminy Sianów na III WTK skrzatów w tenisie stołowym!

5 marca 2023r. na sali sportowej SP nr 1 w Sianowie odbył się III turniej wojewódzki skrzatów i skrzatek w tenisie stołowym. Zwycięzcą turnieju w kategorii chłopców został Kacper Kocoń, zawodnik UKS96 Sucha Koszalińska. Udany start odnotowali także pozostali  skrzaci z naszej gminy. Marcel Pietrzak zajął VI miejsce, Aleksander Gazicki uplasował się na XI pozycji . Kamil Pietrzak i Wojtek Cichocki znaleźli się w pierwszej dwudziestce zawodników województwa zachodniopomorskiego. Wśród dziewczynek z klubu UKS96 Sucha Koszalińska, najlepiej poradziła sobie Amelka Pająk, zajmując V miejsce. Emilka Glazer była VI, zaś Tosia Lichmańska była IX. Wszystkim sympatykom tenisa stołowego, a w szczególności rodzicom zawodników, dziękujemy za wsparcie w procesie treningowym i podczas startu na zawodach. Bez waszej pomocy nie byłoby sukcesów. Przy okazji serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców z gminy Sianów i okolic, na zajęcia tenisa stołowego, które mają miejsce w SP Sucha Koszalińska.

 Dokładne wyniki turnieju można znaleźć na stronie: https://zpztskoszalin.naszastrona.net/n,najlepsi-skrzaci-wylonieni

Tekst: Daniela Gazicka

Foto: chillistudio

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

UKS Victoria SP 2 Sianów przed meczem z Victorią Niemcz Osielsko sport

To był udany piłkarski weekend naszych seniorskich drużyn!

Nieczęsto zdarza się tak udany piłkarski weekend w wykonaniu naszych drużyn. Tym bardziej, że był …

więcej →
M. Miastowski na 1. GPP Seniorów w Gliwicach sport

Bardzo dobry występ Maksymiliana Miastowskiego w 1. GPP!

Zwycięstwem Katarzyny Węgrzyn (KU AZS UE Wrocław) i Marka Badowskiego (Bogoria Grodzisk Mazowiecki), zakończył się …

więcej →
komunikat ogłoszenia

Powołano obwodowe komisje wyborcze w Gminie Sianów

Uprzejmie zawiadamiam, że Postanowieniem Nr 250/2023 z dnia 21 września 2023 r. Komisarz Wyborczy w …

więcej →

Ułatwienia dostępu