Pierwsze miejsce zawodnika z gminy Sianów na III WTK skrzatów w tenisie stołowym!

5 marca 2023r. na sali sportowej SP nr 1 w Sianowie odbył się III turniej wojewódzki skrzatów i skrzatek w tenisie stołowym. Zwycięzcą turnieju w kategorii chłopców został Kacper Kocoń, zawodnik UKS96 Sucha Koszalińska. Udany start odnotowali także pozostali  skrzaci z naszej gminy. Marcel Pietrzak zajął VI miejsce, Aleksander Gazicki uplasował się na XI pozycji . Kamil Pietrzak i Wojtek Cichocki znaleźli się w pierwszej dwudziestce zawodników województwa zachodniopomorskiego. Wśród dziewczynek z klubu UKS96 Sucha Koszalińska, najlepiej poradziła sobie Amelka Pająk, zajmując V miejsce. Emilka Glazer była VI, zaś Tosia Lichmańska była IX. Wszystkim sympatykom tenisa stołowego, a w szczególności rodzicom zawodników, dziękujemy za wsparcie w procesie treningowym i podczas startu na zawodach. Bez waszej pomocy nie byłoby sukcesów. Przy okazji serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców z gminy Sianów i okolic, na zajęcia tenisa stołowego, które mają miejsce w SP Sucha Koszalińska.

 Dokładne wyniki turnieju można znaleźć na stronie: https://zpztskoszalin.naszastrona.net/n,najlepsi-skrzaci-wylonieni

Tekst: Daniela Gazicka

Foto: chillistudio

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

Plakat turnieju 2024 aktualności

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY – VIII Ogólnopolski Turniej Badmintona “ZDĄŻYĆ PRZED LOTKĄ” Sianów 25-26.05.2024 r.

CELE:• Popularyzacja badmintona• Integracja środowiska seniorów• Propagowanie aktywnego wypoczynku• Promocja Gminy Sianów, Powiatu Koszalińskiego i ...
więcej →
Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 17 aktualności

Wysokość kaucji – dot. “Projekt Mieszkanie dla Rozwoju”.

Administrator budynków mieszkalnych wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju przy ul. Osadników Ziemi ...
więcej →
oplus 32 aktualności

Nowe EKOpunkty na terenie Gminy Sianów

Kolejne pojemniki półpodziemne pojawiły się na terenie naszej gminy.W ramach inwestycji pn. „Wyposażenie nieruchomości w ...
więcej →

Ułatwienia dostępu