Porażka juniorek Victorii SP2 w Zielonej Górze

Występujące w Centralnej Lidze Juniorek U-15 młode piłkarki Victorii SP2 Sianów zmierzyły się w Zielonej Górze z sąsiadującym w tabeli zespołem MUKS 11 i niestety po dobrej grze przegrały 0:4. Było to w pełni zasłużone zwycięstwo zespołu z Zielonej Góry. Sianowianki zagrały w pierwszej połowie bardzo dobre spotkanie, ale pechowo straciły w ostatnich sekundach bramkę. Doskonale grająca, najlepsza w naszym zespole, stoperka Natalia Noworolnik w 40 minucie wybijała piłkę, a ta uderzyła w przeciwniczkę Annę Janik i wpadła do bramki. Dziewczyny zeszły więc na przerwę bardzo złe, niezadowolone i z wolą odrobienia tej niewielkiej straty. Niestety zabrakło trochę kondycji i dobrych zmienniczek przez co zespół z Zielonej Góry był lepszy i uwidocznił to jeszcze 3 bramkami. W 53 minucie na 2:0 podwyższyła Amelia Moran-Sroka a następnie minutę poźniej Maja Przymusała. Strzelanie zakończyła w 73 minucie na 4:0 Zuzanna Czarna. Sianowianki nie stworzyły wielu dogodnych sytuacji do strzelenia bramek ale godne uwagi były, piękna akcja Aleksandry Jabłońskiej zakończona strzałem w słupek oraz rajd Zosi Kudłaczek w 37 minucie i uderzenie w boczną siatkę.

Skład Victorii SP2 Sianów: Nikola Synówka, Oliwia Kulesza, Natalia Noworolnik, Zuzanna Perz, Milena Waleńska, Zofia Kudłaczek, Kornelia Arabasz, Kaja Chojnowska, Zuzanna Kolczyńska (72 Zuzanna Kaczorowska), Aleksandra Jabłońska, Klaudia Żubryj. W rezerwie pozostała Hanna Steblińska.

Następne spotkania w CLJ U-15 sianowianki zagrają z najlepszymi zespołami w grupie 4 maja o 15.00 w Koninie z Medykiem PoloMarket i 7 maja o godzinie 12.00 z AP Orlen Gdańsk.

Tekst i foto: Jędrzej Bielecki

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

PLAKAT INWAZJA KOBIECEJ MOCY2024 aktualności

Zaproszenie na V Turniej Kół Gospodyń Wiejskich Pomorza Zachodniego w Różańsku

Już po raz piąty, 20 lipca 2024 roku, w malowniczej miejscowości Różańsko w Gminie Dębno ...
więcej →
baner na fb kopia aktualności

Beach Cup Łazy 2024 – ODWOŁANY

Turniej został odwołany z przyczyn od nas nie zależnych. Przepraszamy za niedogodności.
więcej →
bon energetyczny aktualności

Bon Energetyczny – Składanie wniosków od 1 sierpnia 2024 r.

7 czerwca 2024r. Prezydent RP podpisał ustawę z dnia 23 maja 2024r. o bonie energetycznym ...
więcej →

Ułatwienia dostępu