Porażka juniorek Victorii SP2 w Zielonej Górze

Występujące w Centralnej Lidze Juniorek U-15 młode piłkarki Victorii SP2 Sianów zmierzyły się w Zielonej Górze z sąsiadującym w tabeli zespołem MUKS 11 i niestety po dobrej grze przegrały 0:4. Było to w pełni zasłużone zwycięstwo zespołu z Zielonej Góry. Sianowianki zagrały w pierwszej połowie bardzo dobre spotkanie, ale pechowo straciły w ostatnich sekundach bramkę. Doskonale grająca, najlepsza w naszym zespole, stoperka Natalia Noworolnik w 40 minucie wybijała piłkę, a ta uderzyła w przeciwniczkę Annę Janik i wpadła do bramki. Dziewczyny zeszły więc na przerwę bardzo złe, niezadowolone i z wolą odrobienia tej niewielkiej straty. Niestety zabrakło trochę kondycji i dobrych zmienniczek przez co zespół z Zielonej Góry był lepszy i uwidocznił to jeszcze 3 bramkami. W 53 minucie na 2:0 podwyższyła Amelia Moran-Sroka a następnie minutę poźniej Maja Przymusała. Strzelanie zakończyła w 73 minucie na 4:0 Zuzanna Czarna. Sianowianki nie stworzyły wielu dogodnych sytuacji do strzelenia bramek ale godne uwagi były, piękna akcja Aleksandry Jabłońskiej zakończona strzałem w słupek oraz rajd Zosi Kudłaczek w 37 minucie i uderzenie w boczną siatkę.

Skład Victorii SP2 Sianów: Nikola Synówka, Oliwia Kulesza, Natalia Noworolnik, Zuzanna Perz, Milena Waleńska, Zofia Kudłaczek, Kornelia Arabasz, Kaja Chojnowska, Zuzanna Kolczyńska (72 Zuzanna Kaczorowska), Aleksandra Jabłońska, Klaudia Żubryj. W rezerwie pozostała Hanna Steblińska.

Następne spotkania w CLJ U-15 sianowianki zagrają z najlepszymi zespołami w grupie 4 maja o 15.00 w Koninie z Medykiem PoloMarket i 7 maja o godzinie 12.00 z AP Orlen Gdańsk.

Tekst i foto: Jędrzej Bielecki

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

wypozyczalnia pomoc społeczna

PFRON – wypożyczalnia technologii wspomagająca osoby z niepełnosprawnością.

Od 4 września działa wypożyczalnia sprzętu dla osób z niepełnosprawnością ze środków PFRON. Osoby zainteresowane …

więcej →
Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 20 mieszkanie plus

Publikujemy listę wnioskodawców, którzy pozytywnie przeszli proces weryfikacji

Zgodnie z treścią § 15 ust. 2 Uchwały Nr LXV/476/2023 Rady Miejskiej w Sianowie z …

więcej →
wybory ogłoszenia

Wybory – ważne informacje organizacyjne

W dniu 15 października 2023 r. odbędą się wybory do Sejmu Rzeczypospolitej, Senatu Rzeczypospolitej Polskiej …

więcej →

Ułatwienia dostępu