SIANOWIANKI NIE DAŁY RADY WIKĘDOWI GOSRiT LUZINO

Żądne rewanżu za jesienną porażkę w Luzinie 1:3 sianowskie piłkarki Victorii SP2 przystąpiły z animuszem do spotkania z drużyną Wikędu GOSRiT Luzino.Pomimo wielu osłabień zagrały całkiem dobry mecz. Strzeliły nawet pierwsze bramkę w 32 minucie a jej zdobywczynią była Klaudia Majerczak, po bardzo ładnym zagraniu w uliczkę Klaudii Rogowicz (która wróciła do gry po dwóch latach przerwy). Niestety radość sianowianek trwała bardzo krótko bo minutę później luzinianki po golu Pauliny Lublewskiej w 32 minucie wyrównały na 1:1. W 39 minucie zespół z Luzina wyszedł na prowadzenie 2:1 po uderzeniu Eweliny Barra i rykoszecie jednej z naszych obrończyń. Jeszcze w 43 minucie ponownie pokazała się Paulina Lublewska i zrobiło się 3:1. Druga połowa rozpoczęła się od błędu sianowskiej bramkarki i w 43 minucie dobrze dysponowana tego dnia Paulina Lulewska strzeliła swoją trzecią bramkę, czyli zanotowała hattricka. To była pechowa minuta bo jeszcze kontuzji uległa dotychczas dobrze grająca Klaudia Rogowicz i dziewczyny z Victori musiały po wykorzystaniu zmian grać do końca meczu w dziesiątkę. Długo się broniły ale nie ustrzegły się błędów w końcówce spotkania i straciły kolejne gole, najpierw na 1:5 po strzale w 83 minucie Weroniki Butowskiej a następnie w 85 minucie szóstą bramkę uzyskała Paulina Kościecha.

W zespole Victorii SP2 Sianów wystąpiły: Otylia Gawlikowska, Wiktoria Ostróżka, Pola Pasik, Monika Garbicz, Aleksandra Małolepszy, Natalia Bryzek, Iwona Grub-Malinowska, Wiktoria Huda, Dominika Kubsch (46 Ewa Balde Dutka), Klaudia Rogowicz, Klaudia Majerczak (80 karny).

Następne spotkanie piłkarki Victorii SP2 rozegrają w Sianowie 14 maja 2023 r. o godz.11.00 z mającym drugoligowe aspiracje zespołem LFA Szczecin.

Tekst: Jędrzej Bielecki

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

Powrócili na zwycięską ścieżkę 1 aktualności

Powrócili na zwycięską ścieżkę!

Początku piłkarskich zmagań sianowskich Urzędników, z sianowskimi Rzemieślnikami, szukać należy w końcówce lat osiemdziesiątych ubiegłego ...
więcej →
Zdążyć przed lotką 4 aktualności

Ogólnopolski Turniej Seniorów Badmintona „Zdążyć przed lotką” – relacja

W dniu 25 maja na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2, rozegrany został, po ...
więcej →
Colorful Illustrated Fun Summer Fair Poster aktualności

Zaproszenie na “Sportowe zakończenie sezonu BURU Klub Karate Kyokushin”

BURU Klub Karate Kyokushin zaprasza dzieci i rodziców, również spoza Klubu na “Sportowe zakończenie sezonu ...
więcej →

Ułatwienia dostępu