Zawody rangi regionalnej w Drużynowym Tenisie Stołowym

Zawody rangi regionalnej w Drużynowym Tenisie Stołowym 5

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szkole Podstawowej w  Suchej Koszalińskiej

22 listopada w naszej gminie Sianów w Szkole Podstawowej w Suchej Koszalińskiej zostały przeprowadzone zawody rangi regionalnej w Drużynowym Tenisie Stołowym w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej

W  dziewczętach zwyciężyły uczennice z SP w Pieszczu. Drugie miejsce zajęła drużyna ze szkoły Dobrzycy. Trzecie Miejsce zajęły zawodniczki z SP w Łubowie, zaś na czwartym miejscu uplasowała się drużyna z SP1 z Połczyna Zdroju.

W chłopcach w IMS złoto zdobyli uczniowie ze szkoły nr 1 z Połczyna Zdroju. Srebro i awans na zawody wojewódzkie wywalczyli uczniowie z  Pieszcza. Brązowe medale otrzymali chłopcy ze Szkoły Katolickiej w Koszalinie. Natomiast tuż za podium stanęła drużyna z SP Sucha Koszalińska. Piąte miejsce zajęli uczniowie z SP 1 w Szczecinku. Niestety na tych zawodach szczęście nie sprzyjało  uczniom  z Suchej Koszalińskiej. Czołowy zawodnik Jakub Kuna, nie mógł wystartować w zawodach z powodu choroby. Ostatecznie w skład drużyny weszli: Mikołaj Arendt, Kacper Baranowski, Damian Koszyk. Dziękujemy za walkę i sportowe emocje.

W finansowej organizacji zawodów wsparł nas Powiat Koszaliński, zaś UKS 96 Sucha Koszalińska był współorganizatorem zwodów.

Ze sportowym Pozdrowieniem Daniela Gazicka

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 21 aktualności

Ogłoszenie Burmistrza Gminy i Miasta Sianów z dnia 5 lutego 2024 r. o czwartym naborze wniosków o zakwalifikowanie się do najmu lokalu mieszkalnego w budynkach mieszkalnych przy ul. Osadników Ziemi Sianowskiej w Sianowie, wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju (aktualizacja 22.02.2024 r.)

Burmistrz Gminy i Miasta Sianów, działając na podstawie § 3 ust. 1 Uchwały Nr LXV/476/2023 Rady Miejskiej
więcej →
Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 27 mieszkanie plus

Wysokość kaucji wnioskodawcom, którym zostały przydzielone lokale mieszkalne – program “Mieszkanie dla Rozwoju”

Administrator budynków mieszkalnych wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju przy ul. Osadników Ziemi
więcej →
Oldboje Stowarzyszenia Victoria Sianów na Turnieju w Koszalinie sport

O zwycięstwie zdecydował wynik bezpośredniego spotkania!

17 lutego 2024 r., oldboje Stowarzyszenia Victoria Sianów uczestniczyli w 1. Halowym Turnieju Piłki Nożnej
więcej →

Ułatwienia dostępu