Gmina Sianów laureatem rankingu samorządów

14 lipca 2014 r. Gmina Sianów została laureatem rankingu samorządów prowadzonego przez „Rzeczpospolitą” zajmując 2 miejsce w kraju w kategorii „Najbardziej Innowacyjny Samorząd” wśród gmin miejskich i miejsko-wiejskich!

W ogólnym rankingu „Rzeczpospolitej” zajęliśmy 21 miejsce w Polsce i 2 w Województwie Zachodniopomorskim (przed nami z województwa jest tylko gmina Goleniów) ! Tu ocena dotyczyła sytuacji finansowej oraz zarządzania gminą.

Ranking oceniał działania samorządu za lata 2010-2013.

Ranking prowadzony od 10 lat przez dziennik „Rzeczpospolita” to jedna z najbardziej prestiżowych i opiniotwórczych klasyfikacji wśród samorządów. Opiera się o dane Ministerstwa Finansów dotyczące wszystkich gmin. W drugim etapie wybrane przez kapitułę jednostki wypełniają szczegółowe ankiety.

Sukces Gminy Sianów jest ogromny !  Drugie miejsce wśród gmin najbardziej innowacyjnych oraz 21 miejsce w kraju w klasyfikacji ogólnej to docenienie pracy wszystkich pracowników urzędu, zakładów i jednostek, stowarzyszeń jak również radnych sianowskiej Rady Miejskiej.  Wspólnie budujemy  gminę nowoczesną, samorządną i prorozwojową

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ułatwienia dostępu