Remont świetlicy w Rzepkowie

Z nowym rokiem kalendarzowym i budżetowym z uzyskanych dotacji z Gminy Sianów, Centrum Kultury rozpoczęło wyczekiwane przez mieszkańców sołectw remonty świetlic wiejskich.

Z zaplanowanych trzech dużych inwestycji tj. w Rzepkowie, Karnieszewicach i Siecieminie, już udało się wyremontować salę świetlicowo – edukacyjną w Rzepkowie. Świetlica zyskała nowy podwieszany sufit z nowoczesnymi oprawami rastrowymi, które doświetliły wnętrza pięknie odmalowanej sali. Ponadto, zmodernizowany został system wentylacyjny, dzięki czemu dzieci będą przebywać w komfortowych warunkach. Sołtys Roman Maślanka wraz z mieszkańcami aktywne włączyli się w pomoc przy urządzaniu odremontowanej świetlicy, za co bardzo dziękujemy.  Cieszymy się że wszystko udało się na czas odremontować, gdyż już od 1 lutego rozpoczną się regularne zajęcia świetlicowe z nową Panią Kasią Kalkowską. Natomiast, od wczoraj pełną parą ruszyły prace remontowe w Karnieszewicach.  Inwestycja jest zaplanowana na 10 dni i zgodnie z planem, w ferie będzie można już korzystać docieplonej i odremontowanej sali wiejskiej.

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

BURU Klub Karate Kyokushin aktualności

Sportowe zakończenie sezonu BURU Klub Karate Kyokushin

17 czerwca odbyło się „Sportowe zakończenie sezonu BURU Klub Karate Kyokushin”. W Dolinie Fantazji w ...
więcej →
SIANÓW logo 2021 2 negatyw RGB aktualności

Debata nad raportem o stanie Gminy Sianów za 2023 rok

Podczas najbliższej sesji Rady Miejskiej w Sianowie, w dniu 28.06.2024  r. o godz. 11:00 odbędzie ...
więcej →
SIANÓW logo 2021 2 negatyw RGB aktualności

Przetargi

BURMISTRZ GMINY I MIASTA SIANÓW OGŁASZA: I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż niżej wymienionych nieruchomości położonych na ...
więcej →

Ułatwienia dostępu