Remont świetlicy w Rzepkowie

Z nowym rokiem kalendarzowym i budżetowym z uzyskanych dotacji z Gminy Sianów, Centrum Kultury rozpoczęło wyczekiwane przez mieszkańców sołectw remonty świetlic wiejskich.

Z zaplanowanych trzech dużych inwestycji tj. w Rzepkowie, Karnieszewicach i Siecieminie, już udało się wyremontować salę świetlicowo – edukacyjną w Rzepkowie. Świetlica zyskała nowy podwieszany sufit z nowoczesnymi oprawami rastrowymi, które doświetliły wnętrza pięknie odmalowanej sali. Ponadto, zmodernizowany został system wentylacyjny, dzięki czemu dzieci będą przebywać w komfortowych warunkach. Sołtys Roman Maślanka wraz z mieszkańcami aktywne włączyli się w pomoc przy urządzaniu odremontowanej świetlicy, za co bardzo dziękujemy.  Cieszymy się że wszystko udało się na czas odremontować, gdyż już od 1 lutego rozpoczną się regularne zajęcia świetlicowe z nową Panią Kasią Kalkowską. Natomiast, od wczoraj pełną parą ruszyły prace remontowe w Karnieszewicach.  Inwestycja jest zaplanowana na 10 dni i zgodnie z planem, w ferie będzie można już korzystać docieplonej i odremontowanej sali wiejskiej.

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 17 aktualności

Wysokości kaucji wnioskodawców, którym zostały przydzielone lokale mieszkalne – projekt “Mieszkanie dla Rozwoju)

Administrator budynków mieszkalnych wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju przy ul. Osadników Ziemi
więcej →
smiecinowe ogłoszenia

“Przypominamy o odbiorze gabarytów sprzed posesji w dniach 02.03.2024 r. oraz 09.03.2024 r. Poniżej szczegółowy podział.

Terminy: 02.03.2024 Miasto Sianów- zabudowa jednorodzinna i wielorodzinna, Skwierzynka, Węgorzewo Koszalińskie, Sieciemin, Trawica, Osieki ul.
więcej →
ogrod w chmurach1 kopia aktualności

“EkoOgrody w sianowskich placówkach”

Dzięki dotacji Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Szczecinie, wsparciu Gminy i Miasta Sianów oraz programom
więcej →

Ułatwienia dostępu