Sianowskie rybogryfy rozdane.

Za nami kolejna gala „Sianowskich Rybogryfów” organizowana w rocznicę nadania praw miejskich dla Sianowa. Nagrody jak co roku rozdano w trzech kategoriach: gospodarczej, sportowej i społecznej.

Tegoroczna gala, zorganizowana 11 lutego w sianowskim kinie Zorza przyciągnęło szerokie grono osób z regionu, w tym m.in. Dariusza Kalinowskiego – wicestarostę, Zenona Dropko – przewodniczącego Rady Powiatu Koszalińskiego czy Grażynę Wiater – Z-ce Burmistrza Bobolic.

Laureatami „Sianowskiego Rybogryfa 2015” zostali w kategorii gospodarczej: Dega S.A., Ganc Izolacje Sp. z o.o. oraz Agrokom. W kategorii sportowej: Ogólnopolski Spływ Kajakowy „Szuwary” i jego organizator Włodzimierz Zimnowłocki, JKS Dako Galant Skibno oraz UKS Victoria SP2 Sianów. W kategorii społecznej: Nadleśnictwo Karnieszewice, Fundacja Jesteśmy Razem oraz Jerzy Klonowski.

Warto zaznaczyć, iż tegoroczne nagrody po raz pierwszy wręczone zostały w nowej odsłonie. Autorką specjalnie zaprojektowanych na uroczystość wyróżnień jest Beata Orlikowska.

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

komunikat ogłoszenia

Powołano obwodowe komisje wyborcze w Gminie Sianów

Uprzejmie zawiadamiam, że Postanowieniem Nr 250/2023 z dnia 21 września 2023 r. Komisarz Wyborczy w …

więcej →
plakat dzien seniora pomoc społeczna

Zapraszamy na Dzień Seniora

więcej →
Victoria Vimobilia (2) sport

Komplet naszych drużyn w grze o ligowe punkty!

Od minionego weekendu, w grze o ligowe punkty są już wszystkie nasze zespoły. Zaczynając od …

więcej →

Ułatwienia dostępu