E-booki w naszej Bibliotece

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta wraz z bibliotekami powiatu koszalińskiego przystąpiła wspólnie z Koszalińską Biblioteką Publiczną do projektu – Powiatowa Czytelnia E-booków Legimi. Dla naszych czytelników oferujemy bezpłatny dostęp do wypożyczalni ebooków Legimi, obejmującej 18 000 tytułów, które czytelnicy mogą czytać na smartfonie lub tablecie, usługa rusza od 1 czerwca. Biblioteka w Sianowie dysponuje 85 kodami, w tym 14 kodów finansowanych jest z dotacji Starostwa Powiatowego w Koszalinie.. To drugi projekt realizowany w naszej bibliotece, zachęcający do korzystania z ebooków, pierwszym jest Ibuk.libra, gdzie dostępne są ebooki o charakterze naukowym i popularnonaukowym, Legimi, to ebooki o charakterze beletrystycznym. Aby otrzymać kod i uzyskać możliwość korzystania z e-booków należy zgłosić się do biblioteki. Zapraszamy do biblioteki, gdzie udzielimy wszelkich informacji.

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

Zwyciestwa trampkarzy i oldbojow Victorii oraz pilkarzy KS Sieciemin 4 aktualności

Zwycięstwa trampkarzy i oldbojów Victorii oraz piłkarzy KS Sieciemin!

Zwycięstwo trampkarzy sianowskiej Victorii, z niepokonanymi w tym sezonie – Żakami Sławno, oldbojów Stowarzyszenia Victoria ...
więcej →
Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 17 aktualności

Ogłoszenie Burmistrza Gminy i Miasta Sianów z dnia 2 kwietnia 2024 r. o piątym naborze wniosków o zakwalifikowanie się do najmu lokalu mieszkalnego w budynkach mieszkalnych przy ul. Osadników Ziemi Sianowskiej w Sianowie, wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju (aktualizacja 16.04.2024 r.).

Burmistrz Gminy i Miasta Sianów, działając na podstawie § 3 ust. 1 Uchwały Nr LXV/476/2023 Rady Miejskiej ...
więcej →
Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 26 aktualności

Informacja o przydzielonych mieszkaniach

Publikujemy zestawienie wnioskodawców, którzy złożyli wnioski w okresie od dnia 8 kwietnia 2024 r. do ...
więcej →

Ułatwienia dostępu