Paweł Spisak zwycięzcą Pucharu Polski!

Miło nam poinformować, że skibnianin – Paweł Spisak, czterokrotny olimpijczyk i sześciokrotny mistrz Polski, z Jeździeckiego Klubu Sportowego Dako Galant Skibno, sięgnął po tegoroczny Puchar Polski we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego!

            Na cały cykl Pucharu Polski – jak podał red. Jacek Wójcik na łamach „Głosu Koszalińskiego – „składały się starty polskich jeźdźców w dziewięciu eliminacjach: w Jaroszówce (dwa razy), Sopocie, Strzegomiu, Kwiekach, Baborówku, Bogusławicach, Racocie i Facimiechu”.

            W klasyfikacji końcowej PP seniorów, Paweł Spisak na koniu Admirale, wyprzedził Mateusza Kiępę (Coval Biały Bór) na koniu Lassban Radovix i Jana Kamińskiego (Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu) na koniu Seniorze.

            Dodać należy, że w klasyfikacji drużynowej Pucharu Polski – JKS Dako Galant Skibno, zajął trzecie miejsce. Pierwsze wywalczył ZKS Drzonków. Drugie natomiast – KJ Jaroszówka.

            Gratulujemy sukcesu indywidualnego i klubowego!

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 17 aktualności

Wysokości kaucji wnioskodawców, którym zostały przydzielone lokale mieszkalne – projekt “Mieszkanie dla Rozwoju)

Administrator budynków mieszkalnych wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju przy ul. Osadników Ziemi
więcej →
smiecinowe ogłoszenia

“Przypominamy o odbiorze gabarytów sprzed posesji w dniach 02.03.2024 r. oraz 09.03.2024 r. Poniżej szczegółowy podział.

Terminy: 02.03.2024 Miasto Sianów- zabudowa jednorodzinna i wielorodzinna, Skwierzynka, Węgorzewo Koszalińskie, Sieciemin, Trawica, Osieki ul.
więcej →
ogrod w chmurach1 kopia aktualności

“EkoOgrody w sianowskich placówkach”

Dzięki dotacji Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Szczecinie, wsparciu Gminy i Miasta Sianów oraz programom
więcej →

Ułatwienia dostępu