VIII kadencja Rady Sportu w Sianowie.

24 lutego 2020 roku, w sianowskim magistracie uroczyście podziękowano działaczom sportowym ustępującej VII kadencji  Gminnej Rady Sportu i zorganizowano wybory członków do kolejnej kadencji.   Do Rady Sportu na lata 2020-2022  wybrani zostali działacze sportowi oraz reprezentanci organizacji i stowarzyszeń sportowych, na co dzień działający w samorządzie w obszarze sportu i kultury fizycznej.   Skład 10-osobowej nowej Rady to: Andrzej Adamski (przewodniczący), Ryszard Wątroba (zastępca przewodniczącego), Marcin Grzywacz (sekretarz) Waldemar Bartosiewicz , Jędrzej Bielecki, Robert Kowalczyk, Zbigniew Kuszlewicz, Sebastian Kulesza, Krzysztof Gort i Sebastian Wroński. Serdecznie gratulujemy wybranym członkom i życzymy owocnych, konstruktywnych spotkań i wspólnych inicjatyw sportowych w przyszłości.

Przypomnijmy: Rada Sportu to ciało doradczo-opiniodawcze Burmistrza, jego członkowie pełnią te funkcje społecznie, a do ich ustawowych kompetencji należy m.in. opiniowanie strategii rozwoju Gminy Sianów w zakresie kultury fizycznej, projektów budżetu Gminy Sianów, projektów uchwał w części dotyczącej kultury fizycznej,  programów funkcjonowania i rozwoju bazy sportowej na terenie Gminy Sianów, a także wskazywanie kandydatur działaczy sportowych, nominowanych corocznie w dziedzinie sportu do Sianowskich Rybogryfów.

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

BURU Klub Karate Kyokushin aktualności

Sportowe zakończenie sezonu BURU Klub Karate Kyokushin

17 czerwca odbyło się „Sportowe zakończenie sezonu BURU Klub Karate Kyokushin”. W Dolinie Fantazji w ...
więcej →
SIANÓW logo 2021 2 negatyw RGB aktualności

Debata nad raportem o stanie Gminy Sianów za 2023 rok

Podczas najbliższej sesji Rady Miejskiej w Sianowie, w dniu 28.06.2024  r. o godz. 11:00 odbędzie ...
więcej →
SIANÓW logo 2021 2 negatyw RGB aktualności

Przetargi

BURMISTRZ GMINY I MIASTA SIANÓW OGŁASZA: I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż niżej wymienionych nieruchomości położonych na ...
więcej →

Ułatwienia dostępu