VIII kadencja Rady Sportu w Sianowie.

24 lutego 2020 roku, w sianowskim magistracie uroczyście podziękowano działaczom sportowym ustępującej VII kadencji  Gminnej Rady Sportu i zorganizowano wybory członków do kolejnej kadencji.   Do Rady Sportu na lata 2020-2022  wybrani zostali działacze sportowi oraz reprezentanci organizacji i stowarzyszeń sportowych, na co dzień działający w samorządzie w obszarze sportu i kultury fizycznej.   Skład 10-osobowej nowej Rady to: Andrzej Adamski (przewodniczący), Ryszard Wątroba (zastępca przewodniczącego), Marcin Grzywacz (sekretarz) Waldemar Bartosiewicz , Jędrzej Bielecki, Robert Kowalczyk, Zbigniew Kuszlewicz, Sebastian Kulesza, Krzysztof Gort i Sebastian Wroński. Serdecznie gratulujemy wybranym członkom i życzymy owocnych, konstruktywnych spotkań i wspólnych inicjatyw sportowych w przyszłości.

Przypomnijmy: Rada Sportu to ciało doradczo-opiniodawcze Burmistrza, jego członkowie pełnią te funkcje społecznie, a do ich ustawowych kompetencji należy m.in. opiniowanie strategii rozwoju Gminy Sianów w zakresie kultury fizycznej, projektów budżetu Gminy Sianów, projektów uchwał w części dotyczącej kultury fizycznej,  programów funkcjonowania i rozwoju bazy sportowej na terenie Gminy Sianów, a także wskazywanie kandydatur działaczy sportowych, nominowanych corocznie w dziedzinie sportu do Sianowskich Rybogryfów.

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 27 mieszkanie plus

Wysokość kaucji wnioskodawcom, którym zostały przydzielone lokale mieszkalne – program “Mieszkanie dla Rozwoju”

Administrator budynków mieszkalnych wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju przy ul. Osadników Ziemi
więcej →
Oldboje Stowarzyszenia Victoria Sianów na Turnieju w Koszalinie sport

O zwycięstwie zdecydował wynik bezpośredniego spotkania!

17 lutego 2024 r., oldboje Stowarzyszenia Victoria Sianów uczestniczyli w 1. Halowym Turnieju Piłki Nożnej
więcej →
Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 21 aktualności

Ogłoszenie Burmistrza Gminy i Miasta Sianów z dnia 5 lutego 2024 r. o czwartym naborze wniosków o zakwalifikowanie się do najmu lokalu mieszkalnego w budynkach mieszkalnych przy ul. Osadników Ziemi Sianowskiej w Sianowie, wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju (aktualizacja 20.02.2024 r.)

Burmistrz Gminy i Miasta Sianów, działając na podstawie § 3 ust. 1 Uchwały Nr LXV/476/2023 Rady Miejskiej
więcej →

Ułatwienia dostępu