Udało się ! 33. Dni Ziemi Sianowskiej za nami!

Po roku niespodziewanej przerwy odbyły się 33. Dni Ziemi Sianowskiej
W piątek 23 lipca tradycyjnie impreza rozpoczęła się starciem między Urzędnikami, a Rzemieślnikami. Mecz wygrali Rzemieślnicy, wynikiem 10:7.
Wieczorem na scenie Stadionu Miejskiego wystąpiły zespoły Zosia i Tomek Karbowiak, Cliver, Playboys oraz Piękni i Młodzi. Podziwialiśmy też występy dzieci z sekcji CK Sianów, które prężnie uczą się na warsztatach pod bacznym okiem instruktora Zosi Karbowiak.
Sobotni ciepły wieczór rozpoczął się występami zespołu Starsi. Następnie odbył się koncert wokalistki Sarsa. Gwiazdą 33. Dni Ziemi Sianowskiej był Andrzej Piaseczny z zespołem, wszyscy byliśmy świadkami fantastycznego koncertu. Na zakończenie mogliśmy zboczyć zapierającym dech w piersiach pokaz sztucznych ogni.
Podczas tych Dni Sianowa było sporo zmian, ale już dzisiaj wiemy, że wszystko wypadło super. Odważna decyzja Burmistrza Gminy i Miasta Sianów oraz organizatorów sprawiła, że mogliśmy cieszyć się tym wspaniałym wydarzeniem.
Serdecznie dziękujemy organizatorom, partnerom oraz patronom medialnym – to Wasza pomoc i wszechstronne wsparcie pozwoliły na profesjonalne przygotowanie i realizację wszystkich zamierzonych działań i pomysłów.
Wielkie podziękowania należą się również Straży Miejskiej w Sianowie, Komisariatu Posterunku w Sianowie, Zabezpieczeniu Medycznemu, Gminnemu Zakładowi Komunalnemu, OSP w Sianowie, OSP w Iwięcinie oraz OSP w Sierakowie. To dzięki Wam było tak bezpiecznie.
Dziękujemy również publiczności. Wasza obecność jest dowodem na to, że nasza praca przy organizacji Dni Ziemi Sianowskiej ma sens! Jesteście najlepsza publicznością na świecie.
Do zobaczenia za rok!
Tekst:
Urszula Krawiecka

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

komunikat ogłoszenia

Powołano obwodowe komisje wyborcze w Gminie Sianów

Uprzejmie zawiadamiam, że Postanowieniem Nr 250/2023 z dnia 21 września 2023 r. Komisarz Wyborczy w …

więcej →
plakat dzien seniora pomoc społeczna

Zapraszamy na Dzień Seniora

więcej →
Victoria Vimobilia (2) sport

Komplet naszych drużyn w grze o ligowe punkty!

Od minionego weekendu, w grze o ligowe punkty są już wszystkie nasze zespoły. Zaczynając od …

więcej →

Ułatwienia dostępu