W zdrowym ciele zdrowy duch

w zdrowym ciele zdrowy duch 1 0

„W zdrowym ciele zdrowy duch” – pod takim hasłem Stowarzyszenie Victoria Sianów wdraża nowy program zachęcający osoby w wieku 40+ do aktywności fizycznej. Możliwość taką daje pozyskany grant z Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

Przedsięwzięcie, na które pozyskano środki zakłada organizację cyklicznych zajęć treningowych oraz organizację 2 turniejów piłkarskich dla osób urodzonych po 1983 r. Zgodnie z założeniami 30 – osobowa grupa oldbojów, 2 razy w tygodniu pod czujnym okiem zaangażowanych trenerów, przygotowuje się do Memoriału Piłkarskiego im. Mirosława Wiącka, który odbędzie się 22 lipca na boiskach Stadionu Miejskiego w Sianowie. Na wdrożenie swojej inicjatywy Stowarzyszenie pozostało 35 tys. zł z Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 27 mieszkanie plus

Wysokość kaucji wnioskodawcom, którym zostały przydzielone lokale mieszkalne – program “Mieszkanie dla Rozwoju”

Administrator budynków mieszkalnych wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju przy ul. Osadników Ziemi
więcej →
Oldboje Stowarzyszenia Victoria Sianów na Turnieju w Koszalinie sport

O zwycięstwie zdecydował wynik bezpośredniego spotkania!

17 lutego 2024 r., oldboje Stowarzyszenia Victoria Sianów uczestniczyli w 1. Halowym Turnieju Piłki Nożnej
więcej →
Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 21 aktualności

Ogłoszenie Burmistrza Gminy i Miasta Sianów z dnia 5 lutego 2024 r. o czwartym naborze wniosków o zakwalifikowanie się do najmu lokalu mieszkalnego w budynkach mieszkalnych przy ul. Osadników Ziemi Sianowskiej w Sianowie, wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju (aktualizacja 20.02.2024 r.)

Burmistrz Gminy i Miasta Sianów, działając na podstawie § 3 ust. 1 Uchwały Nr LXV/476/2023 Rady Miejskiej
więcej →

Ułatwienia dostępu