Konkurs ekologiczny pn. „Elektroodpady-oddaj mnie w dobre ręce!”

Urząd Gminy i Miasta w Sianowie ogłasza konkurs ekologiczny pn. „Elektroodpady-oddaj mnie w dobre ręce!”. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 1-8 szkół podstawowych oraz dla dzieci uczęszczających do przedszkoli i oddziałów „0” na terenie gminy i miasta Sianów.

Konkurs ma na celu upowszechnianie wiedzy o potrzebie utylizacji sprzętu elektronicznego, o ekologicznym gospodarowaniu odpadami oraz rozwijanie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży. Elektroodpady, to nic innego jak nieużywane, niepotrzebne bądź popsute urządzenia elektryczne oraz elektroniczne, do działania których niezbędny był prąd lub baterie.

Co zbieramy?

  • Drobna elektronika
  • Telefony, ładowarki
  • Żarówki
  • Baterie
  • Płyty CD/DVD
  • Tonery

Zgłoszenie uczestnictwa w konkursie można składać w dniach 20.03.2023r. do 27.03.2023r. na adres email: jmularczyk@sianow.pl lub osobiście – Referat Budownictwa, Nieruchomości i Ochrony Środowiska, Budynek B, 1 piętro, pokój nr 2.

Karta zgłoszenia oraz regulamin znajduje się w załączniku.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy i Miasta w Sianowie, w Referacie Budownictwa, Nieruchomości i Ochrony Środowiska (Budynek B, I piętro, pok. nr 2) lub pod nr tel. 94 34 69 539.

Informacja: Gmina Sianów

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 27 mieszkanie plus

Wysokość kaucji wnioskodawcom, którym zostały przydzielone lokale mieszkalne – program “Mieszkanie dla Rozwoju”

Administrator budynków mieszkalnych wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju przy ul. Osadników Ziemi
więcej →
Oldboje Stowarzyszenia Victoria Sianów na Turnieju w Koszalinie sport

O zwycięstwie zdecydował wynik bezpośredniego spotkania!

17 lutego 2024 r., oldboje Stowarzyszenia Victoria Sianów uczestniczyli w 1. Halowym Turnieju Piłki Nożnej
więcej →
Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 21 aktualności

Ogłoszenie Burmistrza Gminy i Miasta Sianów z dnia 5 lutego 2024 r. o czwartym naborze wniosków o zakwalifikowanie się do najmu lokalu mieszkalnego w budynkach mieszkalnych przy ul. Osadników Ziemi Sianowskiej w Sianowie, wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju (aktualizacja 20.02.2024 r.)

Burmistrz Gminy i Miasta Sianów, działając na podstawie § 3 ust. 1 Uchwały Nr LXV/476/2023 Rady Miejskiej
więcej →

Ułatwienia dostępu