Mieszkanie Plus w Sianowie.

W miniony czwartek w Warszawie Burmistrz Gminy i Miasta Sianów spotkał się z przedstawicielami PFR Nieruchomości w związku z realizacją programu Mieszkanie Plus. Została wstępnie zaakceptowana koncepcji projektowa tej inwestycji. Rządowy program mieszkaniowy to inwestycja której oczekują mieszkańcy Sianowa oraz regionu. Warto przypomnieć że w Sianowie powstanie Osiedle złożone z 7 bloków ze 168 mieszkaniami o zróżnicowanym metrażu powstanie na niespełna 2 ha działce przy ul. Słowackiego, którą zgłosił samorząd. Teren objęty jest decyzją o warunkach zabudowy. Projekt techniczny będzie gotowy powinniśmy poznać już w I kw. 2020 r. Budowa rozpocznie się w 2020 r.

Burmistrz Sianowa Maciej Berlicki zapewnia, że mieszkania, które powstaną przy wsparciu rządowego programu to jedna z bardziej wyczekiwanych w Sianowie inwestycji.

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 27 mieszkanie plus

Wysokość kaucji wnioskodawcom, którym zostały przydzielone lokale mieszkalne – program “Mieszkanie dla Rozwoju”

Administrator budynków mieszkalnych wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju przy ul. Osadników Ziemi
więcej →
Oldboje Stowarzyszenia Victoria Sianów na Turnieju w Koszalinie sport

O zwycięstwie zdecydował wynik bezpośredniego spotkania!

17 lutego 2024 r., oldboje Stowarzyszenia Victoria Sianów uczestniczyli w 1. Halowym Turnieju Piłki Nożnej
więcej →
Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 21 aktualności

Ogłoszenie Burmistrza Gminy i Miasta Sianów z dnia 5 lutego 2024 r. o czwartym naborze wniosków o zakwalifikowanie się do najmu lokalu mieszkalnego w budynkach mieszkalnych przy ul. Osadników Ziemi Sianowskiej w Sianowie, wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju (aktualizacja 20.02.2024 r.)

Burmistrz Gminy i Miasta Sianów, działając na podstawie § 3 ust. 1 Uchwały Nr LXV/476/2023 Rady Miejskiej
więcej →

Ułatwienia dostępu