Wizyta Prezydenta RP w Sianowie

5 września 2019 r. na zaproszenie Burmistrza Gminy i Miasta Sianów Macieja Barlickiego do Sianowa przyjechał Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Andrzej Duda. Prezydentowi w wizycie towarzyszyli wiceminister środowiska Małgorzata Golińska,  wiceminister MSWiA Paweł Szefernaker oraz Wicewojewoda Zachodniopomorski Marek Subocz. W Parku im. Powstańców Warszawskich Prezydent razem z Honorowym Obywatelem Gminy i Miasta Sianów Powstańcem Warszawskim Aleksandrem Kaczorowskim złożył wieniec pod Pomnikiem Poległych za Ojczyznę. Otrzymał również pamiątkowa pracę od dzieci ze Stowarzyszenia Klub Rodziny którą przekazali jej najmłodsi członkowie.

Prezydent w przemowie do mieszkańców mówił o Sianowie i do mieszkańców Sianowa.  Przemówienie trwało kwadrans, następnie prezydent spotkał się z mieszkańcami , była to okazja do zrobienia zdjęć z Prezydentem z czego mieszkańcy chętnie i licznie skorzystali. Całość przemówienia można odczytać na oficjalnej stronie Prezydenta: https://www.prezydent.pl/aktualnosci/wypowiedzi-prezydenta-rp/wystapienia/art,800,wystapienie-prezydenta-rp-w-sianowie.html

Na zakończenie odbyło się spotkanie z samorządowcami z Powiatu Koszalińskiego w auli Szkoły Podstawowej nr 1 po którym Prezydent wyjechał z Sianowa na następne spotkanie.

udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn

inne aktualności

Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 21 mieszkanie plus

Publikujemy listę wnioskodawców z podziałem na typy lokali (AKTUALIZACJA 04.10.2023 r.)

AKTUALIZACJA 04.10.2023 r. W pierwotnym zestawieniu pominięty został jeden z wnioskodawców, w związku z czym …

więcej →
Zgrupowanie Kadry Polski Kyokushin 4 sport

Zgrupowanie Kadry Polski Kyokushin

W dniach 29 września – 1 października br. w Świnoujściu odbyło się zgrupowanie Kadry Polski …

więcej →
Nowy instruktor w BURU Klub Karate Kyokushin sport

Nowy instruktor w BURU Klub Karate Kyokushin

W dniach 17-22 września w Lublinie odbył się kurs instruktorów sportu karate organizowany przez Polski …

więcej →

Ułatwienia dostępu