1994

II kadencja Rady Miejskiej w Sianowie

Pierwsza sesja RM odbyła się 4 lipca 1994 roku. Radnymi II Kadencji 1994 – 1998 zostali:Banaśkiewicz TadeuszBrach KrzysztofBrzozowski MarekGałązka JerzyGórczyński PiotrGrygiel GrzegorzJarząbek-LipińskaJanowicz KazimieraJesionowska IwonaKamiński MirosławKolankowski Zbigniew – przewodniczący RM od 09.02.1998 do końca kadencjiKomorowski Marek – przewodniczacy RM od 04.07.1994 do 09.02.1998Kuśmierczak WiesławKuźma StanisławŁęcki EugeniuszMajchrowski RyszardMaroszczyk JanMiś JacekPacek ViolettaPiechorowski SławomirRutkowski MirosławTytanicz JaninaZwoliński MieczysławDownar Witold Wiceprzewodniczącymi rady byli: Janina Tytanicz, Zbigniew Kolankowski, Wiesław Kuśmierczak, Kazimiera Janowicz, Jacek Miś. W kadencji odbyło się 55 sesji, podjęto 280 uchwał.
więcej →

Sala gimnastyczna w Suchej Koszalińskiej

W roku 1994 dobudowano do szkoły obiekt o charakterze  sportowym. Sala gimnastyczna powstała dzięki ówczesnemu dyrektorowi Ryszardowi Wątrobie i Społecznemu Komitetowi Przyjaciół Szkoły i Rodziny w Suchej  Koszalińskiej. Dzięki sali w szkole powstał Uczniowski Klub Sportowy ze specjalnością  tenisa stołowego.
więcej →

Oddanie do użytku nowej sali gimnastycznej w Dąbrowie

1994 – oddanie do użytku nowej sali gimnastycznej w Dąbrowie
więcej →

inne aktualności

Zwyciestwa trampkarzy i oldbojow Victorii oraz pilkarzy KS Sieciemin 4 aktualności

Zwycięstwa trampkarzy i oldbojów Victorii oraz piłkarzy KS Sieciemin!

Zwycięstwo trampkarzy sianowskiej Victorii, z niepokonanymi w tym sezonie – Żakami Sławno, oldbojów Stowarzyszenia Victoria ...
więcej →
Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 17 aktualności

Ogłoszenie Burmistrza Gminy i Miasta Sianów z dnia 2 kwietnia 2024 r. o piątym naborze wniosków o zakwalifikowanie się do najmu lokalu mieszkalnego w budynkach mieszkalnych przy ul. Osadników Ziemi Sianowskiej w Sianowie, wybudowanych w ramach Inwestycji Funduszu Mieszkań dla Rozwoju (aktualizacja 16.04.2024 r.).

Burmistrz Gminy i Miasta Sianów, działając na podstawie § 3 ust. 1 Uchwały Nr LXV/476/2023 Rady Miejskiej ...
więcej →
Inwestycja Fundusz Mieszkań dla Rozwoju 26 aktualności

Informacja o przydzielonych mieszkaniach

Publikujemy zestawienie wnioskodawców, którzy złożyli wnioski w okresie od dnia 8 kwietnia 2024 r. do ...
więcej →

Ułatwienia dostępu